Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Навіть на канікулах творчі діти та педагоги продовжують приносити школі перемоги у конкурсах!
Нещодавно у Києві пройшов Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Stars of Olimpus». Учениця 7 класу нашої школи Цокало Росіна взяла участь у номінації прикладне та образотворче мистецтво. До конкурсу вона разом зі своїм талановитим педагогом Наталією Яструбінською підготувала три живописні роботи на вільну тематику: два пейзажи та натюрморт. Журі конкурсу високо оцінило роботи Росіни та присудило їй І місце. Вітаємо з перемогою Росіну та її педагога, бажаємо натхнення на подальші перемоги!

Переглядів: 98 | Додав: SergeyV | Дата: 13.08.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 129 | Додав: SergeyV | Дата: 16.07.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 145 | Додав: SergeyV | Дата: 16.07.2021 | Коментарі (0)

Для творчих колективів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 2020-2021 навчальний рік був складним, але продуктивним, попри дистанційне навчання.
Не секрет, що дитячі художні колективи не завжди мають матеріальні можливості виїхати за кордон для участі у конкурсі, а карантинні заходи відкрили для нас двері багатьох дистанційних міжнародних конкурсів та фестивалів! Це принесло жадані та заслужені перемоги:
1. Міжнародний багатожанровий онлайн конкурс JISKRA (м. Прага, Чехія):
- Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Лауреат І ступеню;
- Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. Лауреат І та ІІ ступенів;
- Вокальний ансамбль «Горицвіт», керівник Волчо Ю.Є. лауреат І ступеню.
2. Міжнародний дитячо-юнацький мистецький конкурс CYBERART VІІ EDITION (м. Прага Чехія) – Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Диплом І ступеня.
3. Міжнародний конкурс «Racconto Di Primavera (м. Равенна, Iталія) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 2 – І місця, 2 – ІІ місця.
4. Міжнародний конкурс «Golden Talents Of Madrid» (м. Мадрид Іспанія) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 2 – І місця, 2 – ІІ місця.
5. Міжнародний дистанційний конкурс «Talents of the XXI century» (м. Варна, Болгарія):
- Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Гран-прі
6. Міжнародний багатожанровий дистанційний конкурс «Зимова мелодія» (м. Братислава, Словаччина)
- Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 3 – І-х місця, 2 ІІ-х місця;
- Зразковий духовий оркестр, керівник Шуляка В.О. 3 – ІІІ-х місця;
- Ансамбль домристів «Фантазія», керівник Агасімова Л.І. ІІІ місце;
- Інструментальний дует: саксофон і фортепіано, керівники Оксана Неверковець та Володимир Шуляка ІІІ місце.
7. Міжнародний дистанційний фестиваль мистецтв «Золоте руно» (м. Батумі, Грузія):
- Вокальний ансамбль «Горицвіт», керівник Волчо Ю.Є. І місце;
- Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. І та 2 ІІ-х місця.
8. Міжнародний дистанційний конкурс «Різдвяні мелодії» (м. Берлін, Німеччина) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. Гран-Прі та І місце.
9. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Ми – європейці» – образотворча студія «Палітра» керівник Субота І.В. І місце, 2 – ІІ місця, 2 – ІІІ місце.
10. Обласний багатожанровий фестиваль-конкурс «Скарбничка майбуття – 2021», Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. 2 Гран-прі, 5 – І місць, ІІ місце.
11. Всеукраїнській фестиваль конкурс «Аrt People Fest», Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. 2 – І місця, 1 – ІІ місце.
12. Обласний багатожанровий фестиваль-конкурс «Скарбничка майбуття – 2021», театр «Астрея», керівник Клименко О.О. ІІ місце.
Уже доведено, що складнощі загартовують, а творчих людей, справжніх майстрів своєї справи, педагогів з великої літери, що віддано працюють задля навчання дітей мистецтву, розвитку їхніх здібностей, на шляху до високої мети нічого не зупинить!
Наснаги вам, діти та педагоги! Продовжуйте підвищувати свою майстерність на радість шкільній громаді та нашому місту! Ми пишаємося вами!

Переглядів: 119 | Додав: SergeyV | Дата: 23.06.2021 | Коментарі (0)

Перші дні канікул Народний ансамбль танцю «Надія» відсвяткував черговими перемогами. 13 червня 2021 року у приміщенні Черкаської обласної філармонії пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Аrt People Fest».
Як завжди завзяті, талановиті та артистичні діти під керівництвом прогресивного педагога Оксани Дейнеги досягли верхівки п’єдесталу конкурсу!
Три склади «Надії» за різні танці посіли два І місця та одне ІІ місце.
Вітаємо керівника та учасників Народного ансамблю танцю «Надія» з перемогою! 

Переглядів: 141 | Додав: SergeyV | Дата: 23.06.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 161 | Додав: SergeyV | Дата: 03.06.2021 | Коментарі (0)

Юні художники Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради Черкаської області здобули низку нагород в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Ми – європейці», присвяченому Дню Європи в Україні 2021.
Під керівництвом свого натхненного вчителя Суботи І. В. Анна Вискребенцева та Юлія Ващенко посіли ІІІ місце, Данилейко Вікторія та Ротте Олег – ІІ місце. А І місце та можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі виборола Анастасія Гіліс. Бажаємо їй удачі та натхнення!

Переглядів: 140 | Додав: SergeyV | Дата: 03.06.2021 | Коментарі (0)

Останні дні травня принесли Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 20 довгоочікувану перемогу! На ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2021» у номінації «Упровадження державних стандартів освіти» за роботу «Шлях до успіху: розвиток емоційного інтелекту засобами мистецтва за ідеологією НУШ» наш педагогічний колектив здобув Золоту медаль!
Нагорода – це лише верхівка айсбергу, основна частина якого – багаторічна праця колективу однодумців. Адміністрація школи декілька місяців узагальнювала педагогічний досвід вчителів щодо розвитку емоційного інтелекту учнів за допомогою мистецтва, бо спеціалізація школи створює чудове підґрунтя для формування м’яких навичок зростаючої людини. Так народилася дуже цінна для нашої школи книга, яка тепер принесла нам диплом переможця. 
Щиро дякуємо всім, хто доклав зусиль до створення книги та всім педагогам, які щодня сумлінно працюють задля успішного поступу та процвітання рідної школи!

Переглядів: 137 | Додав: SergeyV | Дата: 02.06.2021 | Коментарі (0)

Народний хореографічний ансамбль «Надія» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 взяв участь в обласному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Скарбничка майбуття – 2021» та примножив свої здобутки новими перемогами! За хореографічні композиції «Мамина молитва» та «У ритмі серця» старша група ансамблю виборола Гран-прі! Танці «Жартівлива полька», «Запальна вечірка», «Невгамовні дівчатка», «Ой мамо, люблю Гриця» у виконанні молодшої, середньої та старшої груп посіли І місця. Середня група ансамблю «Надія» з «Білоруською полькою» – ІІ місце. А наймолодші учасники  «Надії» вперше узяли участь у конкурсі та відразу досягли перемоги, здобувши  І місце за танок «Нехочуха». 
Велика вдячність педагогові, керівнику Народного хореографічного ансамблю «Надія» Оксані Дейнезі, за вміння захопити дітей стихією танцю, за велику сумлінну працю щодо розвитку танцювальних здібностей учнів, за прищеплення поваги до українських національних традицій!

Переглядів: 167 | Додав: SergeyV | Дата: 25.05.2021 | Коментарі (0)

Наші предки передали нам чудові зразки традиційних вишивок, які необхідно зберігати, досліджувати, відтворювати та розуміти їх значення.
Черкаські вишиванки, які вони? Майстриня народної творчості, учитель обслуговуючої праці Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 України Миронюк Катерина розповідає, що оскільки до складу Черкаської області  увійшли міста Черкаси, Сміла, Умань і 30 районів Вінницької, Київської, Кіровоградської та Полтавської областей, то вишиванки мають характерні ознаки цих регіонів. На них можна побачити вишивку білими нитками по білому полотну, що традиційно для Полтавщини, елементи вінницьких сорочок з коміром та гездкою,  червоно-чорні орнаменти Київщини. Техніки вишивання відрізняються своєю різноманітністю: вирізування, лиштва, занизування, набирування, ланцюжок, кручений стебловий шов, мережки, солов`їні вічка тощо. Ми ж звикли бачити на сучасних сорочках хрестики. 
Кожна з автентичних сорочок демонструє нам майстерність вишивальниці, естетичний смак, звичаї певного регіону. Традиційно сорочки вишивала мати своїй дитині, дівчина готувала придане на всі випадки життя: на щодень, на свята, на поховання. Святкову сорочку оздоблювали вишивкою, яка розміщувалась на пазусі, рукавах, поликовій смузі, комірі, манжетах, подолі. Вишивка захищала від злих духів, була спробою уласкавити добро, відвести від себе лихо. Орнаменти на сорочках – ромби, хрестики, лінії, кружальця, крапочки – це закодовані послання у символах для майбутніх поколінь. Ось лише деякі з символів. Хвиляста чи ламана лінія – безкінечність життя, символ води. Кружки, ромби, квадрати – символи сонця. Хрест – вогонь, блискавка.  Елементи української вишивки беруть початок з орнаментів Трипільської культури: геометричні, рослинні, зооморфні (тваринні). Всі пов’язані з уявленнями українців про світобудову – хрести, кола, трикутники, лінії, а також культ природи – «дерево життя» – стилізований символ продовження роду.
 Майстрині народної творчості, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України Миронюк Катерина та Крамна-Таран Наталія успішно відроджують традиції вишивання народних сорочок. Кожен з вас може відвідати краєзнавчий музей, поспілкуватись з майстринями та створити для себе вишиванку, що стане оберегом,  символом краси, любові, щасливої долі, родової пам’яті. Щоб вона зберігалася і передавалися з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія.
Уважно подивіться на свою сорочку і спробуйте розшифрувати послання, яке закодоване у вишитих мотивах.
На фото представлені традиційні костюми створені майстринями Миронюк Катериною та Крамною-Таран Наталією.

Переглядів: 150 | Додав: SergeyV | Дата: 19.05.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 63 64 »