Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Червень » 23 » Перемоги за 2020-2021 навчальний рік
14:45
Перемоги за 2020-2021 навчальний рік

Для творчих колективів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 2020-2021 навчальний рік був складним, але продуктивним, попри дистанційне навчання.
Не секрет, що дитячі художні колективи не завжди мають матеріальні можливості виїхати за кордон для участі у конкурсі, а карантинні заходи відкрили для нас двері багатьох дистанційних міжнародних конкурсів та фестивалів! Це принесло жадані та заслужені перемоги:
1. Міжнародний багатожанровий онлайн конкурс JISKRA (м. Прага, Чехія):
- Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Лауреат І ступеню;
- Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. Лауреат І та ІІ ступенів;
- Вокальний ансамбль «Горицвіт», керівник Волчо Ю.Є. лауреат І ступеню.
2. Міжнародний дитячо-юнацький мистецький конкурс CYBERART VІІ EDITION (м. Прага Чехія) – Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Диплом І ступеня.
3. Міжнародний конкурс «Racconto Di Primavera (м. Равенна, Iталія) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 2 – І місця, 2 – ІІ місця.
4. Міжнародний конкурс «Golden Talents Of Madrid» (м. Мадрид Іспанія) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 2 – І місця, 2 – ІІ місця.
5. Міжнародний дистанційний конкурс «Talents of the XXI century» (м. Варна, Болгарія):
- Зразковий оркестр народних інструментів, керівник Ганжа А.В. Гран-прі
6. Міжнародний багатожанровий дистанційний конкурс «Зимова мелодія» (м. Братислава, Словаччина)
- Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. 3 – І-х місця, 2 ІІ-х місця;
- Зразковий духовий оркестр, керівник Шуляка В.О. 3 – ІІІ-х місця;
- Ансамбль домристів «Фантазія», керівник Агасімова Л.І. ІІІ місце;
- Інструментальний дует: саксофон і фортепіано, керівники Оксана Неверковець та Володимир Шуляка ІІІ місце.
7. Міжнародний дистанційний фестиваль мистецтв «Золоте руно» (м. Батумі, Грузія):
- Вокальний ансамбль «Горицвіт», керівник Волчо Ю.Є. І місце;
- Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. І та 2 ІІ-х місця.
8. Міжнародний дистанційний конкурс «Різдвяні мелодії» (м. Берлін, Німеччина) – Народна вокальна студія «Беліссімо», керівник Висоцька Н.О. Гран-Прі та І місце.
9. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Ми – європейці» – образотворча студія «Палітра» керівник Субота І.В. І місце, 2 – ІІ місця, 2 – ІІІ місце.
10. Обласний багатожанровий фестиваль-конкурс «Скарбничка майбуття – 2021», Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. 2 Гран-прі, 5 – І місць, ІІ місце.
11. Всеукраїнській фестиваль конкурс «Аrt People Fest», Народний ансамбль танцю «Надія», керівник Дейнега О.В. 2 – І місця, 1 – ІІ місце.
12. Обласний багатожанровий фестиваль-конкурс «Скарбничка майбуття – 2021», театр «Астрея», керівник Клименко О.О. ІІ місце.
Уже доведено, що складнощі загартовують, а творчих людей, справжніх майстрів своєї справи, педагогів з великої літери, що віддано працюють задля навчання дітей мистецтву, розвитку їхніх здібностей, на шляху до високої мети нічого не зупинить!
Наснаги вам, діти та педагоги! Продовжуйте підвищувати свою майстерність на радість шкільній громаді та нашому місту! Ми пишаємося вами!

Переглядів: 110 | Додав: SergeyV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: