17.10.2021 року у приміщенні Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Феєрія танцю». Рівень професійності колективів, що взяли участь у заході, був високим, бо і судді конкурсу професійні фахівці: заслужений артист України, діячі мистецтв, викладачі та артисти КМАТ імені Сержа Лифаря.
Народний ансамбль танцю «Надія» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 гідно виступив на фестивалі та посів два ІІ місця із композиціями «Мамина молитва» та «У ритмі серця». Вітаємо наших зірочок та керівника ансамблю Оксану Дейнегу! Ви – найкращі!
![](/Fotoalbom21-22/Fieria_tancu/izobrazhenie_viber_2021-10-17_17-24-49-652.jpg)
![](/Fotoalbom21-22/Fieria_tancu/izobrazhenie_viber_2021-10-17_17-24-49-786.jpg)
![](/Fotoalbom21-22/Fieria_tancu/IMG_20211019_113114.jpg)
Переглядів:
193
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
19.10.2021
|
| |