Шановна громадо! У нас буде сучасне баскетбольне поле. Ми посіли третє місце з 116 учасників, що подали проекти до Громадського бюджету -2020. Це було складно, адже голосування відбувалося тільки онлайн. Дякуємо всім і кожному, хто долучився до нашої перемоги! Дякуємо натхненим педагогам, дивовижним дітям та їх фантастично позитивним та небайдужим батькам, а також усім, хто підтримав нас. Разом – ми команда!!! Тримаючись разом ми підкоримо ще не одну вершину!
![](/Fotoalbom20-21/Grom_bud_2021/131147886_3713329855422011_7113965204362950222_n.jpg)
Переглядів:
208
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
03.12.2020
|
| |