Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Лютий » 25

Любов у нашому житті починається з нас… 
Любов до себе допоможе зцілити нашу планету.
Луїза Хей

Під таким гаслом у нашій школі розпочався американо-український проект «Сезон миру та порозуміння», який має на меті навчити підлітків розуміти себе та інших людей; виховувати у них доброту, співчуття, вміння слухати і поважати людей.  
Учасниками цього проекту є 24 українські школи, у тому числі і Черкаська спеціалізована школа №20. Триває «Сезон миру та порозуміння» 64 дні, що є символічним. Саме така кількість днів між датами насильницької смерті Махатми Ганді та Мартіна Лютера Кінга Молодшого, які пропагували мирні шляхи вирішення будь-яких конфліктів.  
Щоденно учні опановують певні практики, спрямовані на розуміння того, що є кращим: любов і повага чи ненависть і ворожнеча, розуміння і підтримка чи нетерпимість і байдужість, єдність і відкритість чи самотність і агресія. Оскільки є український та англійський варіанти  проекту «Сезон миру та порозуміння», то дев’ятикласники отримують інформацію та виконують завдання англійською мовою. Учні 5-го класу працюють із україномовною версією, вони ознайомлюються лише з англійськими назвами понять, що вивчаються. До проекту також долучаються батьки, які діляться своїми думками, досвідом стосовно того чи іншого питання.  
Сьогодні ми говоримо про турботу, адже щоб по-справжньому піклуватися про інших, ми повинні спочатку навчитися піклуватися про себе.  Реалізуймо свої ідеї…


 

Переглядів: 456 | Додав: SergeyV | Дата: 25.02.2020 | Коментарі (0)