Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 14

Навчальний семестр у Черкаській спеціалізованій школі №20 розпочався традиційно колядками та щедрівками. Народна вокальна студія «Беліссімо» разом зі своїм керівником Висоцькою Наталією Оттівною привітали учнівський та педагогічний колектив з Новим роком та Різдвом Христовим, подарували заряд позитивного настрою та творчого натхнення.
Вітання сьогодні звучали і для малечі, і для дорослих, зігрівали теплом та надією. Лунали слова побажання добра і милосердя, любові і щастя кожній родині, справедливості і свободи рідній Україні!

Переглядів: 304 | Додав: SergeyV | Дата: 14.01.2020 | Коментарі (0)

Два учні нашої школи – Копил Павло (2ін. клас), Джевага Дарина (7-В клас) та учитель математики Чиж Наталія Олексіївна стали учасниками обласного фіналу Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне у рамках Міжнародного освітнього проекту Міксіке (http://miksike.net.ua/#pranglimine/docs/Pranglimine/2016-2017/rulesregional.html).
Ініціаторами проведення І-ІІІ (шкільних) етапів даного конкурсу  стали Чиж Наталія Олексіївна, учитель математики, та Чиж Михайло Володимирович, учитель інформатики. Наші учителі забезпечили  участь у І етапі 278 учнів школи (в області 990 учасників), у ІІ етапі – 332 (область 760), у ІІІ – 327 (область 650). 
Дякуємо учням та вчителям за творчу працю!
Бажаємо Вам натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!

 

Переглядів: 351 | Додав: SergeyV | Дата: 14.01.2020 | Коментарі (0)