3 червня у сквері за Черкаською ОДА відбувся традиційний щорічний конкурс малюнків на асфальті, присвячений Дню захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда нашої школи у складі учнів 6-В класу посіла 2 місце у молодшій віковій категорії.
Вітаємо юних художників та їхнього вчителя Коротку Л. В.
![](/Fotoalbom18-19/Malunki_asfalt/IMG-1e758f3698439f92bfb233834b898f9b-V.jpg)
Переглядів:
391
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
05.06.2019
|
|
Зразкова вокальна студія «Беліссімо» святкує нові перемоги! Колектив нещодавно повернувся із Міжнародного конкурсу «Київська веселка», що проходив у м. Києві. Сердечно вітаємо вокальну студію «Беліссімо» і його керівника Н. О. Висоцьку із перемогою: Гран-Прі, чотири перших та одне друге місце! Молодці! Так тримати!
![](/Fotoalbom18-19/Belisimo_perem/IMG-eaee60b69615544bcd9a58601755e8ff-V.jpg)
![](/Fotoalbom18-19/Belisimo_perem/IMG-5ebaac79a76af3d7d48bc4b915d9a5e2-V.jpg)
Переглядів:
345
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
05.06.2019
|
| |