15 травня учні 2-А, 2-Б, 2-В класів побували у Зерноленді. Всередині справжнього діючого вітряка побачили, як мололи зерно наші прадіди. Дружно підкорили Семидубову гору, намилувалися чудовими краєвидами українського села, надихалися пахощами трав та квітучих акацій. Підкріпилися козацькою кашею та коржами з медом. Каталися на коні, годували лелеку, пасли овець, ліпили з глини, робили ляльок-мотанок, досхочу розважалися у містечку дерев’яних ігор гайдамацьких часів. Чудова пізнавальна мандрівка наприкінці навчального року стала гарною винагородою за сумлінне навчання! Вирішили й надалі вивчати історію й культуру рідного краю, подорожуючи Черкащиною.
![](/Fotoalbom17-18/Zernolend_2kl/img-bc922ece546c9705b9626c7d016c97a2-v-kopija.jpg)
Переглядів:
355
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
20.05.2018
|
| |