Нещодавно в 1-А класі відбулося музичне свято «В передчутті весни», присвячене рідним матусям. Маленькі музиканти організували шумовий оркестр і подарували глядачам чудові композиції: «Танок» та «Італійська полька». Пісні та жартівливі вірші у виконанні першокласників порадували всіх присутніх. Мами теж брали участь у конкурсах і безпрограшній лотереї. «Наше свято – це лише перший крок на шляху до підкорення великої сцени. Ще зустрінемося!» – пообіцяли юні артисти.
![](/Fotoalbom16-17/Svato_1A/agwrjhi0e-kopija.jpg)
Фотоальбом vk.com
Переглядів:
445
|
Додав:
SergeyV
|
Дата:
07.03.2017
|
| |