Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 23

   Учні 9 гуманітарного класу 22 жовтня відвідали виставку «Анна Франк. Урок історії», експозиція якої розгорнута у Черкаській середній школі №30. Анна Франк – єврейська дівчинка-підліток, що народилася в Німеччині, але в 1933 році її родина втекла в Амстердам. Проте і там застала їх німецька окупація — і дівчинка протягом 25 місяців разом зі сім'єю переховувалася в окупованих Нідерландах. З часом була схоплена та відправлена, як і її рідні, до концтабору в Аушвіц, а пізніше до Берген-Бельзена. Весь час вона вела щоденник, який став згодом всесвітньо відомим. На честь Анни Франк названо одну з малих планет у Сонячній системі. Анна Франк і її щоденник стали символом Голокосту. Історія дівчинки глибоко вразила учнів. Такі екскурсії – це ще одна можливість переконатись, якою страшною є небезпека тоталітаризму для окремої особистості і для людства в цілому. Для учнів 9 класу - це був справжній урок осмислення жорстоких сторінок історії ХХ сторіччя.

Переглядів: 570 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

   21 жовтня у приміщенні обласної дитячої бібліотеки ім. Василя Симоненка відбувся турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд учнів 6-8 класів. Команда семикласників нашої школи проявила неабияку кмітливість, ерудицію, виборовши почесне І місце. Вітаємо активних учасників команди: А.Роман, В.Глигало, Д.Омельченка, І.Гапєєва, І.Поварову, В.Снісаря і капітана команди Расіну Шульгу, ученицю 7-А класу. Так тримати!

Переглядів: 515 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

    Сьогодні школа зустрічала керівників шкільних МО вчителів початкових класів. Для них було проведено семінар-практикум «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на основі нових стандартів в умовах компетентнісної моделі освіти». Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з досвідом роботи вчителів початкових класів, сприяння розвитку їх професійної майстерностi. Л.Б.Кіта, директор школи, ознайомила учасників семінару зі школою, специфікою її профілю, досягненнями учнів та вчителів. Для учасників семінару було показано фрагменти уроків математики в 2-Б кл. (уч. Озірна І.І.), образотворчого мистецтва в 3-А кл. (уч. Безсмертна В.О.), літературного читання в 2-В кл.( Кисіль В.О.), Я у світі в 3-Б кл.(уч. Шкребтієнко Л.В), музичного мистецтва в 3-Б кл.(уч. Андрущенко Л.І.). В.В.Широкова, психолог школи,провела психологiчний практикум «Психологiчнi аспекти розвитку творчості молодшого школяра». За круглим столом гості школи та методисти ММК В.М. Мединська, Л.Г.Дмитренко високо оцінили роботу учителів-початківців. Завершився семінар невеликим концертом творчих колективів школи у відремонтованому актовому залі. Глядачі отримали насолоду від виступів оркестру народних інструментів(кер. А.Ю.Колесник), танцювального ансамблю «Надія» (кер.Філіпова Л.А., Дейнега О.В.), співочого колективу «Белісімо» та інших учасників концерту.

Переглядів: 515 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

    21 жовтня учні 11-их класів побували в Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Сьогодні це єдиний у центральному регіоні спеціалізований вищий навчальний заклад Національного банку України, заклад з давно усталеними традиціями й авторитетом. Зустрів одинадцятикласників декан фінансово-кредитного факультету – Карбівничий І., який є випускником нашої школи. Відбулася цікава розмова про навчальний заклад, спеціальностями , які він готує, вимогами до вступу і перспективами працевлаштування випускників. Цікавою була екскурсія по інституту. Одинадцятикласники побачили аудиторії, в яких навчаються студенти, спортивний зал, музей. Найцікавішим було відвідати перший в Україні навчально-тренувальний банк, обладнаний за всіма вимогами часу — комп’ютерною та відеотехнікою, касовим блоком, всіма технічними і методичними атрибутами, які мають бути у щонайкращому комерційному банку. Задоволені були всі. Можливо, для когось із учнів інститут стане вузом для старту у доросле життя.

Переглядів: 636 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)