Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 14

У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся хореографічний турнір для учнів 5-8 класів «Танцюємо разом» (майстер-клас Дейнеги О.В.). Він проводився у школі вперше з метою поглибити  знання школярів із хореографії, виявити та підтримати обдарованих учнів, активізувати їх творчу ініціативу.
Юні танцюристи продемонстрували свої знання з класичного та народного танців та віртуозне виконання етюду українського танцю.
У ході турніру команди мали змогу виявити вихованість, організованість, навички командної роботи та уміння зосередитися на виконанні завдання.
Учасники хореографічного турніру отримали позитивні враження, символічні винагороди та Дипломи.

 

Переглядів: 241 | Додав: SergeyV | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

На базі Черкаської спеціалізованої школи І−ІІІ ступенів № 20 відбувся  семінар бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів міста «Використання методу сторітелінг в роботі шкільної бібліотеки». Метою заходу було познайомити учасників семінару з  досвідом роботи бібліотеки школи, підвищити рівень  фахової компетентності бібліотекарів із питань методичної та практичної роботи, розвивати практичні навички та вміння взаємодії освітнього процесу в загальноосвітньому і позашкільному навчальних закладах.
Учасників семінару гостинно зустріли директор школи Л. Б. Кіта, заступник директора з навчально-виховної роботи О. В. Кошель, заступник директора з виховної роботи О. В. Копач.
Зі вступним словом до учасників заходу звернулася директор школи Кіта Л. Б., яка познайомила присутніх з історією навчального закладу та його досягненнями. З використанням методу сторітелінг в роботі шкільної бібліотеки познайомила Корчоха Л.І., бібліотекар школи. Під час практичної частини семінару гості взяли участь у тренінговому занятті та в майстер класі, які підготувала та провела Корчоха Л. І.  Творчу естафету майстерно провів поет, учитель англійської мови Юрін О. Є.
На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо впровадження методу сторітелінг у практику роботи шкільних бібліотек, у підсумку відмітили важливість проведення таких заходів в умовах сьогодення.
Учасники семінару щиро вдячні адміністрації школи, педагогічним працівникам та бібліотекарю, за організацію та проведення семінару на високому професійному рівні.

Переглядів: 253 | Додав: SergeyV | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)