Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
         Художня студія «Палітра»

  Була створена у 1995 році. Керівниками творчого об'єднання були Лємешева Н.А. та Тубелевич І. А. Головною метою діяльності колективу є формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, уваги, образного і просторового мислення, фантазії, зорової пам'яті, прагнення до   новизни, творчого пошуку; вміння  застосовувати теоретичні знання на  практиці. 
  Учням пропонуються завдання на розвиток творчого, логічного та критичного мислення,  завдання пошукового характеру. Кожен учень залучається  до творчої, продуктивної та свідомої праці, забезпечується зв'язок вивченого матеріалу та набутих знань із реальним життям, здатність застосовувати отримані уміння і навички на практиці.
  На заняттях використовуються різні форми роботи: екскурсії, участь у виставках, конкурсах, святах, виготовлення виробів декоративно-ужиткового мистецтва, прикрас, картин, панно. 
  У студії багато уваги приділяється розвитку творчих здібностей дітей. Як результат призові місця у міських та Всеукраїнських конкурсах дитячої творчості: «Об'єднаймося ж, брати мої» - 2010-2013р.р. (у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво»), «Безсмертний подвиг українського народу» 2011р.; «Енергозбереження очима дітей» 20012, 2013р.р.; «Творчість Т. Г. Шевченка очима дітей» у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Плакат» 2014 р. та інших.
   Багато випускників  студії продовжують навчання на мистецьких факультетах вищих навчальних закладів.
   Приходьте в студію "Палітра" творити чудеса своїми руками разом з нами!