Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 21

Сьогодні, 21 листопада, в усій Україні відзначається День Гідності та Свободи. Ми вшановуємо  громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
Хвилиною мовчання о12.00 ми вшановуємо тих, хто поклав власне життя за нашу державу.
Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 348 | Додав: SergeyV | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Чому мотивація є рушійною силою для розвитку інтелекту?  Як пробудити і підтримати в учнів інтерес до пізнання нового? Чому успішність, глибина й міцність знань, бажання і здатність навчатися протягом життя залежать від мотивації? Як створити умови на уроці  та й у школі  для появи в учнів як зовнішньої, так і внутрішньої мотивації? Саме над цими питаннями працювали вчителі школи на черговій педраді «Розвиток позитивної навчальної мотивації учасників НВП як важлива умова покращення якості освіти та розвитку творчого мислення», яка відбулася 20.11.2017р..
Теоретичне підгрунтя теми розкрила у виступі заступник директора із НВР С.М.Лис. Педагоги школи (Валебна В.С., Кисіль В.О., Шкребтієнко Л.В., Андрущенко Л.І., Миколенко Т.О., Мельник А.А.) мали змогу обговорити наболілі питання і поділитися досвідом у вирішенні питань, які їх хвилюють, із колективом. Про психологічні аспекти мотивації навчальної діяльності йшлося у виступі практичного психолога школи Т.С.Литовченко.
 Усі вищі духовні потреби людини – у пізнанні, самоствердженні, самовираженні, самоактуалізації. Це прагнення до самовдосконалення, саморозвитку. Використати ці потреби для мотивації навчання – означає відкрити шлях до підвищення якості освіти. Основними серед стимулювання завдань навчання є стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів та формування пізнавальних потреб. Адже  викладання – це мистецтво, а не ремесло.  Винаходити, вимагати, удосконалюватися – єдиний можливий курс сучасного педагога. Саме до таких висновків прийшли педагоги.

 

Переглядів: 374 | Додав: SergeyV | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Вітання Дмитру Говорову, учню11-А класу , солісту гурту «Зозуленька» вокальної студії «Беліссімо», із призначенням  стипендії міського голови.
Лише у  2016-2017 н.р. Дмитро завоював гран-прі у Всеукраїнському конкурсі  «Зіркафест «Моя Україна»  ( м. Київ, 2016 р.) та Міжнародному фестивалі-конкурсі «Смерекові дива» (м. Івано-Франківськ, 2017 р.).
Щиро раді за Дмитра й бажаємо нових творчих перемог!

Переглядів: 324 | Додав: SergeyV | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Щиро вітаємо Миронюк К.В., вчителя обслуговуючої праці, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України , з черговою нагородою до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  - відзнакою до ювілею Т.Г.Шевченка. Нових творчих досягнень  та нагород Вам, Катерино Валентинівно !

Переглядів: 320 | Додав: SergeyV | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)