Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Січень » 5 » Міжнародна відеоконференція
21:19
Міжнародна відеоконференція

17 грудня 2020 року, утретє за 2020-2021 навчальний рік пройшла відео конференція на тему «Свобода переконань» на міжнародній платформі Generation Global. Її учасниками стали учні 9, 11 гум. та 11-А  класів.
10 грудня учні 7-Б, 9-А та 9-Б були учасниками відео конференції Generation Global з теми «Цінності та віра».  
«Мир та примирення» - це тема відео конференції, яка пройшла 13 листопада за участі учнів 9-11 класів нашої школи та ліцею №9 м.Одеси. 
Ціллю відеоконференцій було навчити учнів обговорювати проблему та ставити запитання, погоджуватися - не погоджуватися з думкою опонента, наводити приклади, вчитися спілкуватися без допомоги вчителів та фесилітатора, вільно висловлювати свою думку, допомогти старшокласникам створити систему цінностей, потрібних їм для успішної інтеграції в сучасне суспільство. На жаль, сучасне молоде покоління не часто задумається над важливими питаннями нашого сьогодення. Тож саме такі відео зустрічі з однолітками зароджують цікавість та суттєво змінюють ставлення  до себе, інших людей, світу вцілому. Чи це легко? Звичайно, що ні! Адже умова відео конференцій Generation Global не зачіпати політику та релігію. 
Та все ж наші учні справжні молодці, які гідно представили нашу рідну школу на міжнародному рівні, адже за конференцією спостерігають представники інституту Тоні Блера (Британія)! Чи був це справжній діалог з аргументами та контраргументами? Звісно. Початок ми вже зробили і далі буде…. Учні із з нетерпінням чекають наступної теми та нових співрозмовників!

Переглядів: 122 | Додав: SergeyV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: