Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Березень » 13

Традиційно уже 7-й рік поспіль учні Черкаської спеціалізованої школи № 20 взяли участь в учнівській Моделі Організації Об’єднаних Націй, стали справжніми дипломатами та працювали в 5 комітетах над глобальними проблемами людства. 
Одним з організаторів цього заходу та головою комітету Ради Безпеки є президентка школи Яна Темченко. Також цьогоріч делегатами учнівської моделі ООН стали Іван Лавріненко (11 гум. – ЮНЕСКО), Єлизавета Клименко (11 гум. – Спеціальні політичні питання), Максим Остапенко (11 гум. – Рада Безпеки), Андрій Дудка (11 гум. – Права людини), Анжеліна Ісаєнко (10 гум. – ЮНЕП), Ірина Семенуха (11 гум. – Пресцентр). Шляхом жеребкування було визначено країну, яку представляв наш навчальний заклад. Це Чехія.
Робота над доповідями та резолюціями була досить відповідальною. Але наші учні чудово справилися з поставленими завданнями! Іван Лавріненко став кращим делегатом комітету ЮНЕСКО! Вітаємо! 
Після офіційної частини заходу відбувся бал делегатів, який подарував учасникам надзвичайні емоції.
Бажаємо нашим юним дипломатам подальших успіхів та приємних вражень! Дякуємо їх наставникові, учителеві історії та права - Бевзі Юлії Вікторівні за якісну підготовку учнівської молоді!

Переглядів: 135 | Додав: SergeyV | Дата: 13.03.2021 | Коментарі (0)

10.03.2021 року учні Черкаської спеціалізованої школи №20 долучилися до конкурсу читців «Шевченкіана-2021, який проходив у приміщенні Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. ІІІ призове місце посіла учениця 7-Б класу Коваленко Софія. Журі відмітило виступ Луценка Андрія (9-Б клас), його емоційність та артистизм. Також у конкурсі взяли участь Давиденко Анна, Кузнецова Марія, Павлюк Ванесса (5-А клас). Це їх перший досвід виступу на такому високому рівні.
Шевченківський конкурс читців у ЧНУ уже став традицією. Коло його учасників не обмежується студентством, а уже впродовж кількох років у дійстві беруть участь школярі. Переможці, відзначені компетентним журі, отримують дипломи, подарунки, а переможці ще й грошові відзнаки.


 

Переглядів: 141 | Додав: SergeyV | Дата: 13.03.2021 | Коментарі (0)

З метою популяризації різних видів мистецтва з 1 по 5 березня 2021 року в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень мистецтв «Мистецтво – це мій світ!» Щодня протягом Тижня свою майстерність демонстрували творчі колективи в певних видах мистецтва.
Перший день Тижня був присвячений хореографії. На великих перервах учні школи під орудою вчителів хореографії Чучупи О.О., Дейнеги О.В. та учасників Народного хореографічного ансамблю «Надія» весело рухалися під музику та демонстрували свої вміння в танцювальному мистецтві. Протягом дня всі охочі могли подивитися відеозаписи виступів ансамблю «Надія» у холі І поверху.
На другий день Тижня у школі панувала духова музика. На великих перервах виступали Зразковий духовий оркестр під керівництвом Володимира Шуляки, ансамблі та солісти. Звучання музики наживо завжди викликає масу позитивних емоцій, тому коридори школи переповнилися охочими долучитися до невеличного концерту.
Після уроків відбулася ще одна чудова подія: конкурс «Кращий за фахом» у номінації інструментальна музика. Юні музиканти із задоволенням виступали з музичними творами, що вивчили протягом навчального року, демонстрували свій творчий поступ та мистецькі досягнення. Усі учасники конкурсу нагороджені грамотами. А перемогу здобули такі учні та колективи.
Солісти молодшої вікової категорії: Кикут К., Печіль Д. (викладач Палієнко О.В.), Горбань І. (викладач Агасімова Л.І.); солісти середньої вікової категорії: Самойленко Д. (викладач Шуляка В.О.), Руденко Д. (викладач Сухенко І.В.); Солісти старшої вікової категорії: Азязов І. (викладач Оношко Л.О.).
Ансамблі: ансамбль бандуристів (викладач Палієнко О.В.), ансамбль домристів (викладач Сухенко І.В.), ансамбль баяністів (викладач Ганжа А.В.), ансамбль гітаристів (викладач Білан Ю.М.).
Третій день Тижня був насиченим і особливим – у школі цілий день лунала вокальна музика. На перервах для школярів виступали вокальний ансамбль «Горицвіт» та Народна вокальна студія «Беліссімо».
У другій половині дня учнів школи на гостину до себе запросив конкурс «Зірки на сцену!», що проходив у актовій залі. Компетентне журі визначало кращих за фахом у номінації «Вокал». Розпочався конкурс виступом хору молодших класів «Джерельце» під керівництвом Андрущенко Л.І. Головною метою цього заходу було привернути увагу молодого покоління до духовної скарбниці нашого народу – пісні. Усі учасники конкурсу нагороджені грамотами. А переможцями стали такі учні та колективи.
Солісти: Ширінова А., Мірошніченко М. (викладач Висоцька Н.О.).
Ансамблі: Вокальний ансамбль «Горицвіт» (викладач Волчо Ю.Є.), молодша та підготовча групи Народної вокальної студії «Беліссімо» (викладач Висоцька Н.О.) 
Четвертий день став кульмінацією Тижня мистецтв. На перервах виступали Зразковий оркестр народних інструментів та ансамбль баяністів під керівництвом Андрія Ганжі та інші інструментальні ансамблі школи. А після уроків на вчителів чекав святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, який підготували вчителі естетичної кафедри. Натхненними словами привітання зі святом весни і краси захід відкрила директор школи Кіта Л.Б. І далі педагоги школи отримали букет приємних слів та кошик чудових емоцій від творчих подарунків вихованців дитячих колективів та їхніх керівників. Веселі жарти й щирі побажання ведучих, чарівна інструментальна музика, чудові пісні, запальні танці – все це створило неповторну атмосферу родинного свята, яке підняло настрій і потішило душі всіх присутніх!
Наступний день Тижня був менш насиченим, але від цього не менш значущим: свої двері відчинила художня майстерня. Учитель образотворчого мистецтва Субота І.В. представив виставки дитячих робіт: неймовірні жіночі портрети та казково красиві квіткові фантазії прикрасили хол першого поверху та коридор другого. А вчителька ОТМ Яструбінська Н.В. провела майстер-класи для учнів школи з виготовлення привітальних листівок для мам. 
Усі проведені заходи об’єднувалися прагненням популяризувати традиції українського народу, виховувати шанобливе ставлення до людей мистецтва, формувати в дітей емоційний інтелект, розвивати їхні творчі здібності та підтримувати обдаровану молодь. Ми впевнені, що Тиждень мистецтв сприяє підвищенню інтересу до вивчення предметів естетичного циклу й об’єднує учнівський і вчительський колектив. А вчителі – фахівці своєї справи – пробуджують творчість і жагу пізнання в учнів, підтримують інтерес та бажання опановувати мистецтво.

Переглядів: 119 | Додав: SergeyV | Дата: 13.03.2021 | Коментарі (0)