Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 12 » Творчий проект «Тріумф Fest».
17:29
Творчий проект «Тріумф Fest».

Вдалим став останній місяць 2019 року для творчих колективів Черкаської спеціалізованої школи № 20 та приніс їм заслужені перемоги!
7-8 грудня 2019 року до Черкас завітав творчий проект «Тріумф Fest» із VII Міжнародним фестивалем інструментальних, вокальних, хореографічних, театральних, циркових мистецтв та театрів мод. Мета фестивалю – культурне та естетичне виховання підростаючого покоління на кращих зразках світової та національної спадщини, виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, стимулювання педагогів до розвитку здібностей дітей та юнацтва. У фестивалі взяли участь талановиті діти та колективи з різних позашкільних закладів, шкіл мистецтв міста Черкаси та Черкаської області. 
Творчі колективи Черкаської спеціалізованої школи № 20  також взяли участь у фестивалі та зібрали багатий на перемоги врожай: 
Народний художній колектив оркестр народних інструментів – Диплом І ступеню (Керівники Ганжа А.В. та Ганжа В.В.);
Народний художній колектив вокальна студія «Беліссімо»: Диплом І ступеню – ансамбль «Зозуленька», Диплом І ступеню – солістка Коваленко Тетяна (Керівник Висоцька Н.О.).
Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Надія» – три  дипломи І ступеню в різних вікових категоріях (Керівник Дейнега О.В.); 
Зразковий оркестр духових інструментів – Диплом   ІІ ступеню (Керівники Шуляка О.В., Мартинов С.В.); 
Ансамбль баяністів – Диплом ІІ ступеню (Керівники Ганжа А.В.,        Микитченко Д.В.).
У нагороду за свій талант та величезну працьовитість від творчого проекту «Тріумф Fest» усі лауреати фестивалю отримали Сертифікати на відпочинок у Дитячому творчому таборі «Вместе» в м. Кітен, що в Болгарії.
Щиросердно вітаємо наші чудові колективи. Бажаємо їм подальших творчих злетів та успіхів!

Переглядів: 261 | Додав: SergeyV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: