Ви увійшли як ГістьВітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

   21 жовтня у приміщенні обласної дитячої бібліотеки ім. Василя Симоненка відбувся турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд учнів 6-8 класів. Команда семикласників нашої школи проявила неабияку кмітливість, ерудицію, виборовши почесне І місце. Вітаємо активних учасників команди: А.Роман, В.Глигало, Д.Омельченка, І.Гапєєва, І.Поварову, В.Снісаря і капітана команди Расіну Шульгу, ученицю 7-А класу. Так тримати!

Переглядів: 144 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

    Сьогодні школа зустрічала керівників шкільних МО вчителів початкових класів. Для них було проведено семінар-практикум «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на основі нових стандартів в умовах компетентнісної моделі освіти». Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з досвідом роботи вчителів початкових класів, сприяння розвитку їх професійної майстерностi. Л.Б.Кіта, директор школи, ознайомила учасників семінару зі школою, специфікою її профілю, досягненнями учнів та вчителів. Для учасників семінару було показано фрагменти уроків математики в 2-Б кл. (уч. Озірна І.І.), образотворчого мистецтва в 3-А кл. (уч. Безсмертна В.О.), літературного читання в 2-В кл.( Кисіль В.О.), Я у світі в 3-Б кл.(уч. Шкребтієнко Л.В), музичного мистецтва в 3-Б кл.(уч. Андрущенко Л.І.). В.В.Широкова, психолог школи,провела психологiчний практикум «Психологiчнi аспекти розвитку творчості молодшого школяра». За круглим столом гості школи та методисти ММК В.М. Мединська, Л.Г.Дмитренко високо оцінили роботу учителів-початківців. Завершився семінар невеликим концертом творчих колективів школи у відремонтованому актовому залі. Глядачі отримали насолоду від виступів оркестру народних інструментів(кер. А.Ю.Колесник), танцювального ансамблю «Надія» (кер.Філіпова Л.А., Дейнега О.В.), співочого колективу «Белісімо» та інших учасників концерту.

Переглядів: 155 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

    21 жовтня учні 11-их класів побували в Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Сьогодні це єдиний у центральному регіоні спеціалізований вищий навчальний заклад Національного банку України, заклад з давно усталеними традиціями й авторитетом. Зустрів одинадцятикласників декан фінансово-кредитного факультету – Карбівничий І., який є випускником нашої школи. Відбулася цікава розмова про навчальний заклад, спеціальностями , які він готує, вимогами до вступу і перспективами працевлаштування випускників. Цікавою була екскурсія по інституту. Одинадцятикласники побачили аудиторії, в яких навчаються студенти, спортивний зал, музей. Найцікавішим було відвідати перший в Україні навчально-тренувальний банк, обладнаний за всіма вимогами часу — комп’ютерною та відеотехнікою, касовим блоком, всіма технічними і методичними атрибутами, які мають бути у щонайкращому комерційному банку. Задоволені були всі. Можливо, для когось із учнів інститут стане вузом для старту у доросле життя.

Переглядів: 190 | Додав: SergeyV | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

   18 жовтня в Черкаському міському Будинку культури ім. Івана Кулика відбувся перший Міський конкурс читців української поезії «Мистецтво у віршах». У конкурсі брали участь усі охочі віком від 15 років. Змагання відбувалися у трьох номінаціях: декламація поезії класиків, декламація сучасної поезії, читання авторської поезії. Високопрофесійне журі оцінювало рівень виконавської майстерності конкурсантів, постановку голосу та сценічний образ. За підсумками конкурсу Анастасія Кононенко (9гум. клас) посіла ІІІ місце. Дипломом нагороджено ученицю 10-А класу Мар’яну Орел. Змагалися читці різних вікових категорій, тому боротьба була запеклою. Щиро вітаємо учнів та педагогів, які підготували їх, із перемогою !

Переглядів: 169 | Додав: SergeyV | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (0)

   17 жовтня  до школи завітали вчителі української мови та літератури - слухачі курсів підвищення кваліфікації Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Директор школи Л.Б.Кіта ознайомила їх зі специфікою профілю школи, розповіла про життя шкільного колективу, його досягнення . Учителі мали змогу відвідати уроки наших педагогів.  Сокур А.Л. проводила урок української літератури у 5-А класі («Фарбований Лис. Робота над змістом твору. Образ Лиса»). О.М.Задорожня та О.В.Заїка провели уроки української мови у 6-В («Джерела українських фразеологізмів») та 8гум. («Просте речення») класах. Усі відвідані уроки отримали схвальні відгуки. Молодці учителі та їхні учні!

Переглядів: 125 | Додав: SergeyV | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

   В Україні Покрова - це велике народне свято, але з особливою повагою до нього ставилися запорозькі козаки. Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови. Козацтво України вважало Пресвяту Богородицю своєю особливою покровителькою. У Запорозькій Січі була збудована церква Святої Покрови. Перед походами козаки молилися святій покровительці й захисниці, щоб вона допомагала їм у боях з ворогами. Куди б доля не заносила козаків, завжди з ними була ікона Пресвятої Покрови. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. День українського козацтва - дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло значну роль у становленні нашої держави. Стало традицією 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці проводити у школі благодійний ярмарок. Як і на будь-якому ярмарку, різноманіттю товарів не було меж: соковиті яблука і груші, виноград, волоські горіхи, домашнє печиво і вареники. Торгували з величезним азартом та задоволенням! Дякуємо за небайдужість та ініціативу нашим батькам та всім учасникам ярмарку. У цьому році всі виручені кошти від акції підуть на користь бійців АТО, які зараз боронять незалежність нашої України на сході.

Переглядів: 160 | Додав: SergeyV | Дата: 15.10.2014 | Коментарі (0)

   Не можна стояти осторонь, коли твоя рідна земля вмивається кров’ю, поливається снарядами від «Градів», коли гинуть під кулями кращі сини нашого народу. Як учителі школи, так і учні вносять свою лепту у боротьбу з ворогом. Протягом серпня- жовтня школою проведено акції, в ході яких здійснена допомога бійцям АТО. Виконує свій громадянський обов’язок на сході країни і замісник батьківського комітету школи, колишній учень нашої школи Кутній Олександр Володимирович. Ми тримаємо постійний зв'язок із ним. Силами шкільного колективу придбано для нього бронежилет, каску, жилет «розгрузка». Першого вересня проведено акцію «Замість квітів – допомога армії». Вокальною студією «Зозуленька» (керівник Н.Висоцька) проведено концерт на площадці біля Будинку торгівлі і зібрано 3100 грн. Крім цього, зібрано на передову для бійців АТО теплі речі, білизну, подарунки, виготовлені власними руками учнями школи і передано волонтеру Ірині. Більше тисячі малюнків, листів полетіли до бійців розвідгрупи бригади № 128. Найбільше раділи бійці українському прапорові, який отримали від школярів. Заплановано також 14 жовтня 2014 року «Благодійний ярмарок», кошти від якого теж підуть на адресу АТО.

Переглядів: 161 | Додав: SergeyV | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

   11жовтня школа урочисто відкрила двері для майбутніх першокласників. У програмі курсів заняття із розвитку мовлення, логічного мислення дітей, хореографії, музичного і образотворчого мистецтва, англійської мови. Із дітками працює шкільний психолог. Запрошуємо відвідати нашу школу, для того щоб розкрити приховані здібності вашої дитини, адаптувати до навчання у колі однокласників, психологічно налаштувати майбутнього учня на шлях пізнання і навчання. Курси майбутніх першокласників працюють по суботах. Початок занять о10.00.

Переглядів: 141 | Додав: SergeyV | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

   6 жовтня учні 6-8 класів нашої школи разом із класними керівниками, учителями-предметниками відвідали Черкаську обласну філармонію. «Ой зав’ю вінки на усі святки» - саме таку назву мала перша зустріч мистецького закладу із учнями. Цим концертом філармонія відкрила цикл дитячих музичних програм «З історії музичної культури України». Учні мали змогу прилучитися до глибокої скарбниці українського фольклору: прослухали розповіді про обряди нашого народу,переглянули вокально-хореографічну композицію «Весняні хороводи та ігри з танцями» у виконанні Черкаського академічного заслуженого українського народного хору, насолоджувалися веснянками, жниварськими і весільними піснями, хороводами. Завершився концерт вокально-хореографічною композицією «Чигиринські козаки». Подарували учням радість спілкування найкращі колективи Черкащини: ансамбль народної музики «Росава», тріо «Вербена», Черкаський академічний заслужений український народний хор. Приємним було побачити на сцені виступ зразкового танцювального колективу нашої школи «Надія», який виконав народний танець «Плескач» (керівник О.Дейнега) і отримав щедрі аплодисменти.

Переглядів: 217 | Додав: SergeyV | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

    7 жовтня п’ятикласники змагались у тому, хто найкраще вивчив школу за вересень. Думаєте, це просто? Запам’ятати кожен кабінет, імена та по батькові нових учителів, завучів? Учні змагалися на славу. Найкмітливішими виявилися учні 5-Б класу(класний керівник Бондар Т.І.). Вітаємо!

 

Переглядів: 180 | Додав: SergeyV | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 36 37 »